سایت ساز

1400/04/16 0 نظر بازدید : 737

سایت ساز

سایت ساز ابزاری است که امکان ساخت و ویرایش و مدیریت یک وب سایت را بدون نیاز به دانش برنامه نویسی برای شما فراهم می کند.

هدف اصلی ما از طراحی سایت ساز " آسان کردن فرآیند طراحی سایت " برای شما خانواده لنمیس بوده است.

سایت ساز لنمیس به صورت آنلاین کار می کند و در واقع نرم افزار تحت وبی است که توسط شرکت به طور اختصاصی برای آموزشگاه ها طراحی شده است .

تمام شرکت های سازنده سایت ساز ، معمولا سایت ساز ها را به صورت اشتراک سالیانه یا ماهیانه ارائه می کنند . تمام امکانات لازم از جمله هاست (فضای مورد نیاز برای بارگزاری فایل‌های وب‌سایت)، ثبت دامنه، ویرایش ظاهر و محتوای وب‌سایت، یکجا و از طریق شرکت طراح به شما داده می‌شود و البته که ما هم از این قائده مستثنا نیستیم.

ما با توجه به سابقه ای که در برنامه نویسی در حوزه مدیریت آموزشی و طراحی سایت داریم با مشتریانی رو به رو بودیم که به‌دنبال داشتن یک سایت در کوتاه‌ترین زمان، با هزینه‌ای مناسب و بدون نیاز به مهارت بالا و دانش فنی بودند. پیشنهادی که ما برای این افراد داریم، استفاده از سایت‌ساز است. اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید، راه‌اندازی سایت با کمک سایت ساز بهترین گزینه است.

اگر بخواهیم موارد بالا دسته بندی کنیم می توانیم به سوال زیر نیز پاسخ دهیم

با استفاده از سایت ساز، چه چیزهایی به‌دست خواهیم آورد؟

  1. همینطور که پیش تر هم گفته شد شما با استفاده از سایت ساز همه خدمات لازم برای طراحی سایت را بصورت یک جا دریافت می کنید و در واقع دیگه نیاز به تهیه هاست و دامنه به صورت جداگانه ندارید .
  2. نکته مهمی که در سایت ساز لنمیس وجود دارد یکپارچگی آن با سامانه ست به طوری که نیاز به پنل مدیریتی جداگانه ای نیست.
  3. قالب سایت ساز کیفیت بالایی دارد ، چون این قالب کاملا توسط خوده شرکت طراحی شده است.
  4. هنگام استفاده از سایت ساز لنمیس به هیچ دانش فنی و اطلاعات در خصوص طراحی سایت نیاز ندارید . به ساده ترین شکل ممکن می توانید سایتتان را طراحی کنید . در یک کلام سایت ساز لنمیس با هدف سهولت بخشیدن به کار طراحی سایت، برای افرادی که کدنویسی بلد نیستند، طراحی شده است.
  5. پشتیبانی ، یکی از بزرگترین مزیت های سایت ساز لنمیس است .بدون اینکه هزینه ای صرف کنید همکاران بخش پشتیبانی که متخصص در این حوزه هستند هر لحظه پاسخ گوی شما خواهند بود. توجه داشته باشید که اگر شما در بحث طراحی سایت اطلاعات چندانی ندارید پشتیبانی واقعا یک ضرورت است.

سایت ساز لنمیس اولین سامانه طراحی سایت فارسی به صورت آنلاین نیست، اما به جرات می توان گفت، که بهترین و کامل‌ترین سامانۀ سایت ساز فارسی زبان برای آموزشگاه ها است. تیم ما برای راه‌اندازی این سامانه 1 سال تلاش کرده‌ است و تمام استانداردها و امکانات لازم برای یک وب سایت خوب و برقراری رابطه بین پرتال مدیریت آموزشگاه با سایت را در آن گنجانده‌ شده است. به علاوه، ما همواره در حال به روز رسانی این سامانه و افزودن به قابلیت‌های آن هستیم.


تعداد نظرات (0)


در پاسخ به نظر : x
نظر شما با موفقیت ثبت گردید و پس از تایید نمایش داده خواهد شد. با تشکر.